Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach

Powrót

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO

Data publikacji: 2015-11-10

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w drugiej połowie października zrealizował piąty w tym roku projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko.
10 dzieci wraz z opiekunami z terenu Gminy Kobierzyce spędziło aktywnie czas na świetnej zabawie w Rodzinnym Centrum Rozrywki w Loopy΄s World w Bielanach Wrocławskich. Loopy΄s World to przede wszytkim wielki plac zabaw, który kryje ogromną konstrukcję zabawową z tajemniczymi przejściami, zjeżdżalniami, samochodzikami akumulatorowymi, boiskiem piłkarskim, kolejką, trampoliną, basenami pełnymi kuleczek. W Loopy΄s World jest tyle atrakcji dla dzieci, że aż trudno wszystkie wyliczyć.Po zakończonej zabawie w Loopy΄s World następną atrakcją dla dzieci był poczęstunek w pobliskiej restauracji Pizza Hut. Pracownicy restauracji przygotowali nam przytulne miejsce z dużym stołem, który zapełnił się pysznymi pizzami i sokami. Czas oczekiwania na posiłek umiliły dzieciom zajęcia plastyczne. Przy wyjściu dzieci otrzymały jeszcze cukierki i kolorowe balony.
Dodatkowo dzieci otrzymały kupony na darmowe kanapki w Burger King, do wykorzystania w póżniejszym czasie. Będzie to okazja do ponownego wspólnego spędzania czasu dzieci z bliskimi.
Na szczęśliwe, jednakże bardzo zmęczone dzieci na parkingu oczekiwał autobus firmy Pana Krzysztofa Drączkowskiego, który bezpiecznie odwiózł uczestników projektu do domu. Nad całością czuwali pracownicy socjalni GOPS Kobierzyce.
Dyrektor i pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach składają podziękowania dla sponsorów za bardzo duże zaangażowanie i deklaracje kontynuacji kolejnych edycji projektu.

Mariola Sikora
Pracownik socjalny GOPS KobierzycePROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO
Link do Biuletynu Informacji PublicznejLink do ePUAPLink do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej - Karta Dużej Rodziny