ikona wczytywania strony

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach

Link do platformy epuap Link do BIP

Jesteś tutaj: Strona Główna ❯ Projekty socjalne
← Powrót do strony głównej

Projekty socjalne

Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Paczka dla potrzebujących” edycja 2024

2024-04-23
Logo gops kobierzyce

Przed Świętami Wielkanocnymi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach zrealizował kolejny projekt socjalny pt. „Paczka dla potrzebujących”. Realizacja projektu była możliwa dzięki współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas w Szkole Podstawowej w Kobierzycach. Jak co roku nasza wspaniała młodzież z wielkim zaangażowaniem włączyła się w akcję charytatywną na rzecz potrzebujących, przynosząc produkty żywnościowe z długim terminem ważności. Z otrzymanych artykułów przygotowano 37 paczek dla rodzin i osób samotnych z terenu naszej gminy.  Rodziny wskazane zostały przez pracowników socjalnych. Dzięki zbiórce ogłoszonej przez Szkolne Koło Caritas obdarowane osoby mogły częściowo ograniczyć wydatki związane z zakupami na święta. W imieniu Obdarowanych dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję pomocową.

 

                                                                                               Mariola Sikora i Anna Czerwińska

1
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Słodki karnawał” edycja 2024

2024-03-08
Logo gops kobierzyce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w m-cu lutym 2024r. po raz drugi zrealizował projekt socjalny pod nazwą „Słodki karnawał”. Pracownicy socjalni przekazali paczki 20 podopiecznym tut. Ośrodka. Paczka zawierała m.in. słodycze, bakalie oraz przetwory typu suszone pomidory, grzybki. Realizacja projektu była możliwa dzięki wsparciu sponsorów: Hurtowni Makro Cash and Carry Polska S.A. z Bielan Wrocławskich oraz Sklepu Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska z Kobierzyc. Otrzymane wsparcie odbyło się w okresie karnawału, co na pewno stanowiło miły i słodki akcent dla podopiecznych GOPS.

 

                                                                                                                                   Mariola Sikora

                                                                                                                                   Anna Czerwińska

12
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Dzieci potrzebującym”

2024-01-02
Logo gops kobierzyce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach zrealizował projekt socjalny „Dzieci potrzebującym” skierowany do najmłodszych dzieci oraz osób starszych z terenu gminy Kobierzyce. Dzieci zostały obdarowane pampersami, natomiast starsi uczestnicy projektu otrzymali paczki z produktami żywnościowymi. Ta piękna inicjatywa nie byłaby możliwa bez zaangażowania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pustkowie Wilczkowskim oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Odkrywców i Podróżników w Kobierzycach. Nasza młodzież aktywnie i z wielkim entuzjazmem odpowiedziała na potrzeby „dużych” i „małych”. Sprawiła, że druga osoba poczuła się zauważona i utwierdziła się w poczuciu, że jest ważnym członkiem naszej grupy społecznej.

 

Anna Czerwińska

123
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Podziel się na święta ”

2023-12-21

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w grudniu  br. realizował projekt socjalny „ Podziel się na święta ”. Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli Radnym Gminy Kobierzyce:  Pani Elżbiety Regulskiej, Pani Anny Trojanowskiej - Zochniak,  Pana Andrzeja  Krzesłowskiego oraz Pana Wiesława Muraczewskiego, udało się zorganizować  paczkę świąteczną dla rodziny z terenu gminy Kobierzyce, która jest w trudnej sytuacji materialno – bytowej. Darczyńcy przekazali potrzebne artykuły: sprzęt AGD,  artykuły żywnościowe, środki chemiczne, odzież, sprawiając wielką radość obdarowanej rodzinie. Projekt nasz aktywizuje społeczność lokalną w magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Święta Bożego Narodzenia, kiedy warto pomyśleć o drugim człowieku.

12346
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Paczka dla potrzebujących”

2023-04-12

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach we współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas w Szkole Podstawowej w Kobierzycach w okresie wielkanocnym zrealizował kolejny projekt socjalny. Dzięki szkolnej zbiórce, w ramach ogólnopolskiej akcji „Torba Miłosierdzia”, SKC przekazało 24 paczki z artykułami spożywczymi. Otrzymane paczki trafiły jeszcze przed świętami do osób potrzebujących, objętych pomocą tut. Ośrodka. Stanowiły one ważny element w przygotowaniach Świąt Wielkanocnych. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w imieniu Obdarowanych składa podziękowania całej społeczności szkolnej oraz Szkolnemu Kołu Caritas za udzieloną pomoc, wsparcie i życzliwość. Postawa naszej młodzieży stanowi przykład troski o innych oraz podkreśla najwyższe wartości – godność człowieka i chęć niesienia pomocy.

Mariola Sikora

Zdjęcie paczek dla potrzebujacychZdjęcie paczek dla potrzebujacych
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Słodki karnawał”

2023-03-01

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w lutym br. zrealizował projekt socjalny pod nazwą „Słodki karnawał”. Projekt skierowany był do osób starszych i samotnych, objętych pomocą tut. Ośrodka.

Dzięki wsparciu hurtowni Makro Cash and Carry Polska S.A. z Bielan Wrocławskich, która przekazała różne artykuły spożywcze m.in. słodycze, orzeszki, miody, konfitury, kawy, herbaty, pracownicy socjalni przygotowali paczki. Dzięki wsparciu sklepu Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska z Kobierzyc wspomniane artykuły zostały zapakowane w podarowane reklamówki.

Otrzymane artykuły spożywcze przekazano 20 osobom  oraz 30 uczestnikom Dziennego Domu Seniora w Tyńcu Małym. Wierzymy, że podarowane słodkości umiliły czas karnawału i poprawiły samopoczucie naszych seniorów.

Anna Czerwińska
Mariola Sikora

Zdjęcie projekt socjalnyZdjęcie projekt socjalnyZdjęcie projekt socjalnyZdjęcie projekt socjalnyZdjęcie projekt socjalny

Załączniki:

  1. Podziękowanie (plik pdf 55KB)
Ikonka symbolizująca artykuł

Kolejna edycja projektu socjalnego „Radość dziecka ponad wszystko”

2022-09-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach 31 sierpnia br. zrealizował kolejną edycję projektu socjalnego pod nazwą „Radość dziecka ponad wszystko”. W projekcie wzięło udział 30 dzieci wraz z opiekunami z terenu Gminy Kobierzyce. Wśród uczestników były również dzieci pochodzące z Ukrainy. Projekt socjalny udało się zrealizować dzięki przychylności i hojności Loopy's World i Pizzy Hut w Bielanach Wrocławskich. Koniec wakacji dzieci spędziły na beztroskiej zabawie, w pełnym atrakcji Centrum Rozrywki. Po szaleństwach w gąszczu tuneli, zjeżdżalni i trampolin, najmłodsi i ich opiekunowi mogli odpocząć przy kilkunastu talerzach dużej pizzy. Wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni. Nad realizacją projektu socjalnego czuwali pracownicy socjalni  GOPS Kobierzyce: Anna Czerwińska i Mariola Sikora. Wierzymy, że wspólna zabawa przyczyniła się do uśmiechu na twarzach dzieci oraz integracji międzynarodowej.

Dyrektor GOPS
Ludwika Teresa Oszczyk

Zdjęcie z projektu socjalnegoZdjęcie z projektu socjalnegoZdjęcie z projektu socjalnegoZdjęcie z projektu socjalnego
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „ Zrób prezent pod choinkę - podaruj komuś trochę serca” edycja druga

2022-01-14

Czas świąteczny jest magicznym czasem, bez względu na otaczające nas okoliczności. Te w grudniu ubiegłego roku były wyjątkowe. Nadal byliśmy zmuszeni do wielu poświęceń z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Pandemia nie przeszkodziła jednak społeczności lokalnej okazać serca tym, którzy w okresie świątecznym najbardziej tego potrzebują. Jedna z rodzin objęta wsparciem tut. Ośrodka,  dzięki indywidualnemu wsparciu sponsora, otrzymała bony towarowe do sklepu Auchan, odzież i zabawki dla dzieci. Wszystkim zaangażowanym  bardzo dziękujemy. Nad realizacją, projektu socjalnego „Zrób prezent pod choinkę - podaruj komuś trochę serca” czuwał pracownik socjalny i asystent rodziny.

Mariola Sikora

Załączniki:

  1. Skan BONU (plik pdf 147KB)
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „Amazon dzieciom”

2022-01-14

W grudniu najpopularniejszą osobą na ziemi jest Mikołaj. W 2021 roku przekazał dla dzieci i młodzieży paczki ze słodyczami i upominkiem w postaci karty podarunkowej. Dzięki temu wsparciu w okresie przedświątecznym pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach zrealizowali projekt socjalny pod nazwą „AMAZON dzieciom”.  Dzięki hojności sponsora - firmy Amazon przekazano 70 paczek świątecznych dzieciom z 31 rodzin objętych wsparciem GOPS. Tym samych udało się sprawić dodatkową radość dzieciom, podczas trudnego okresu pandemii. Elfami przy realizacji projektu byli Wójt Ryszard Pacholik oraz Sekretarz Maria Wilk.

Izabela Tylewska-Smuda

Zdjęciezdjęciezdjęcie
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny „ Zrób prezent pod choinkę - podaruj komuś trochę serca”

2021-01-26

Święta Bożego Narodzenia są magicznym czasem, bez względu na okoliczności. Te w ubiegłym roku były wyjątkowe. Byliśmy zmuszeni do wielu poświęceń. Z drugiej jednak strony mieliśmy szansę dostrzec w sobie ogromne pokłady dobra. Pamiętajmy, że to jedyne, które się mnoży, gdy dzieli się go z innymi. W tym trudnym okresie dzięki wsparciu pracowników Alei Bielany oraz indywidualnych mieszkańców miejscowości Bielany Wrocławskie podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach otrzymali wspaniałe świąteczne prezenty. Wszystkim zaangażowanym  bardzo dziękujemy. Nad realizacją, projektu socjalnego „Zrób prezent pod choinkę - podaruj komuś trochę serca” czuwali pracownicy socjalni  GOPS Kobierzyce.

Natalia Barczak

zdjeciezdjeciezdjeciezdjecie
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Czekoladowe wakacje

2020-08-10

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w miesiącu lipcu br. zrealizował kolejny projekt socjalny pod nazwą Czekoladowe wakacje. Pracownicy socjalni oraz asystenci rodziny poprzez zrealizowany projekt chcieli pokazać, że nawet w tak trudnym okresie pandemii dzięki pomocy Fabryki Czekolady Mondelez z Bielan Wrocławskich można było pomóc rodzicom w zaspokojeniu czekoladowych potrzeb najmłodszych, tak często obecnie pomijanych. Projektem objęto 40 rodzin z terenu gminy Kobierzyce, które otrzymały słodkie upominki pozyskane od sponsora. Otrzymane prezenty były dla rodzin, a szczególnie dzieci słodkim akcentem tegorocznych wakacji.

Sylwia Bajek

Projekt socjalny Czekoladowe wakacje
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Dla każdego coś pożytecznego

2020-07-13

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w okresie kwiecień-lipiec br. realizował projekt socjalny Dla każdego coś pożytecznego. Dzięki wsparciu firmy Ceetrus Polska (znajdującej się w Centrum Handlowym Auchan Bielany Wrocławskie) nawet w trudnym czasie epidemii koronawirusa udało się zorganizować zbiórkę artykułów szkolnych, higienicznych, spożywczych oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego. Klienci sklepu Auchan przekazywali wymienione artykuły na rzecz rodzin z terenu gminy Kobierzyce. Dzięki zaangażowaniu pracowników socjalnych i asystentów rodziny GOPS K-ce ww. wsparcie otrzymało 8 rodzin z terenu naszej gminy.

Iwona Kiełcz
Firas Tarabichi

Projekt socjalny Dla każdego coś pożytecznegoProjekt socjalny Dla każdego coś pożytecznegoProjekt socjalny Dla każdego coś pożytecznegoProjekt socjalny Dla każdego coś pożytecznego
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny List do św. Mikołaja

2020-01-27

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w grudniu 2019 r. zrealizował po raz kolejny projekt socjalny pod nazwą List do Św. Mikołaja. Dzięki wsparciu społeczności lokalnej reprezentowanej przez Panią Marcelinę Ścigała, udało się sprawić radość i zaczarować świąteczny czas dla 26 dzieci. Dzieci napisały listy do św. Mikołaja, w których opowiedziały o swoich marzeniach i pragnieniach. Listy zostały przekazane do Pomocników Św. Mikołaja, którzy spełnili wszystkie dziecięce marzenia. Paczki zostały odebrane przed Świętami Bożego Narodzenia w siedzibie GOPS. Wszystkim zaangażowanym bardzo dziękujemy. Nad realizacją, kolejnej edycji projektu socjalnego List do Św. Mikołaja czuwali pracownicy socjalni GOPS Kobierzyce.

Sylwia Bajek

Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt Socjalny GOPS Kobierzyce pt. Majsterkowicz

2019-11-14

W miesiącach wrzesień i październik br. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach realizował kolejny projekt socjalny pod nazwą ,,Majsterkowicz. Projekt realizowany był dla jednego z mieszkańców Naszej Gminy, który przebywa w Domu Pomocy Społecznej. Dzięki pozyskaniu wsparcia od sponsora, mogliśmy przekazać mały zestaw narzędzi dla podopiecznego. Taki rodzaj wsparcia pomaga w rozwijaniu swoich pasji w nowym miejscu pobytu, oraz pozwala na szybszą adaptację i zwiększa poczucie własnej wartości.

Mateusz Katzban

Projekt Socjalny GOPS Kobierzyce pt. Majsterkowicz
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO

2019-08-08

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach po raz kolejny zorganizował projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko, tym razem w okresie wakacyjnym.

Nasi najmłodsi mieli zapewnioną szaloną zabawę w gąszczu tuneli, zjeżdżalni i trampolin. Atrakcje takie zapewniło Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy`s World w Bielanach Wrocławskich, który dla naszych dzieci przeznaczył 25 biletów wejścia.
Po zakończonej zabawie w Loopy`s World następną atrakcją dla dzieci był poczęstunek w pobliskiej restauracji Pizza Hut. Pracownicy restauracji przygotowali dla dzieci przepyszne pizze i napoje, zadbali o to aby nikt nie wyszedł głodny.
Nad całością czuwali pracownicy socjalni oraz asystent rodziny z GOPS Kobierzyce. Projekt sprawił, że wszyscy uczestnicy dobrze się bawili i w doskonałych humorach wrócili do swoich domów.

Sylwia Bajek

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny GOPS Kobierzyce Kolorowy świat tapet

2019-07-30

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w okresie czerwiec- lipiec br. realizował projekt socjalny pod nazwą Kolorowy świat tapet. Dzięki wsparciu sponsora- Pana Dariusza Kurzawskiego, właściciela firmy Concept Decoration mieszczącej się we Wrocławiu, przy ul. Armii Krajowej 14a/2, tut. Ośrodek otrzymał ok. 100 rolek tapet ściennych. Tapety te zostały przekazane na potrzeby 20 gospodarstw domowych, które zdeklarowały chęć wykonania remontów w swoich domach. Pomoc od Pana Dariusza Kurzawskiego GOPS otrzymał dzięki współpracy z wolontariatem działającym przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Wysokiej. Nie była to pierwsza współpraca wolontariatu z tut. Ośrodkiem i mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Anna Czerwińska

Projekt socjalny GOPS Kobierzyce Kolorowy świat tapet
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Historia na kołach

2019-06-26

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w czerwcu zrealizował projekt socjalny pod nazwą Historia na kołach. Dzięki wsparciu sponsorów: właściciela Zamku Topacz w Ślęzie Pana Tomasza Kurzewskiego oraz Kustosza Muzeum Motoryzacji Topacz Pana Adama Kornafela dzieci wraz z opiekunami miały możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat historii motoryzacji. Ponad dwudziestoosobowa grupa zwiedziła Muzeum Motoryzacji na terenie Zamku Topacz. Uczestnicy projektu mieli okazję wysłuchać ciekawych opowieści przewodnika, na żywo usłyszeć silnik zabytkowego samochodu, a opuszczając Muzeum wybrać sobie na pamiątkę prezent w postaci modelu samochodowego i breloczka. Emocje i czerwcowy upał zostały ochłodzone pysznym poczęstunkiem w postaci deserów lodowych i napojów. Po poczęstunku i chwili odpoczynku dzieci spożytkowały swoją energię na placu zabaw oraz zwiedzając tereny zielone okalające Zamek Topacz. W podróż powrotną dzieci zostały zaopatrzone w napoje i ciastka ufundowane przez kolejnego sponsora: Gminną Spółdzielnię Samopomoc Chłopska w Kobierzycach reprezentowaną przez Panią Prezes Marię Nowak.
Po raz kolejny dzięki lokalnym sponsorom GOPS Kobierzyce mógł zrealizować projekt socjalny tym samym sprawić radość naszym dzieciakom.

Marta Kozłowska
Anna Czerwińska

Projekt socjalny  Projekt socjalny  Projekt socjalny Projekt socjalnyProjekt socjalny Projekt socjalny Projekt socjalny Projekt socjalny Projekt socjalny
Ikonka symbolizująca artykuł

List do Św. Mikołaja

2019-01-24

W dniu 20 grudnia 2018 r. na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach do naszej gminy przybył Św. Mikołaj z workiem prezentów dla 30 dzieci w wieku przedszkolnym. W oczekiwaniu na wizytę Św. Mikołaja, dzieci bawiły się, tańczyły, malowały i zdobiły choinki, które mogły później wziąć do domu. W projekcie pomagali przedstawiciele Kobierzyckiego Ośrodka Kultury, dzięki którym dzieci miały możliwość pomalować buźki w wesołe postacie z bajek i filmów. Było dużo radości, zabawy i uśmiechu.
Aby Św. Mikołaj mógł do nas w tym roku przybyć pomogli nam nasi sponsorzy i przyjaciele: STENA Recykling Sp. z o. o. z siedzibą w Pustkowie Żurawskim, Fabryka Czekolady Mondelez z Bielan Wrocławskich, Stowarzyszenie " Bielany Dla Ciebie", Ochotnicza Straż Pożarna w Kobierzycach oraz Kobierzycki Ośrodek Kultury. Ci wspaniali pomocnicy Św. Mikołaja przyczynili się do tego, że paczki były obfite i każdy maluszek był zadowolony. Wizytę wspaniałego gościa dzieci uwieczniły na wspólnych zdjęciach. Wszystkim zaangażowanym bardzo, bardzo dziękujemy i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku.
Nad realizacją, kolejnej edycji projektu socjalnego List do Św. Mikołaja czuwali pracownicy socjalni oraz asystent rodziny z GOPS Kobierzyce.

Anna Chudzińska-Hebda

List do Św. Mikołaja
Ikonka symbolizująca artykuł

Wsparcie rzeczowe GOPS przy rozpoczęciu roku szkolnego.

2018-09-12

Wraz z pierwszym dzwonkiem w szkołach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach, poza pomocą finansową, wspiera rodziny w przygotowaniach związanych z rozpoczęciem zajęć edukacyjnych.
W ramach pracy socjalnej tut. Ośrodek w miesiącu wrześniu br. zrealizował m. in. projekt socjalny Tornister pełen uśmiechów. GOPS Kobierzyce przy współpracy i osobistym uczestnictwie Pani Prezes Małgorzaty Sawickiej z Dolnośląskiej Fundacji na rzecz Pieczy Zastępczej Przystanek Rodzina z siedzibą we Wrocławiu obdarował 30 uczniów w pełni wyposażonymi plecakami szkolnymi. Wspomniane plecaki dzieci otrzymały dzięki hojności darczyńców z całego klubu CSR WroClub z Wrocławia.
Dodatkowo, jak co roku, nie zapomniała o nas Pani Katarzyna Bytner, która wspólnie z pracownikami Fabryki Czekolady Mondelez z Bielan Wrocławskich dokonała zbiórki artykułów szkolnych, które przekazaliśmy dzieciom z terenu gminy Kobierzyce.
Wszystkim ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy, a dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole.

Sylwia Bajek

Wsparcie rzeczowe GOPS przy rozpoczęciu roku szkolnego.Wsparcie rzeczowe GOPS przy rozpoczęciu roku szkolnego.Wsparcie rzeczowe GOPS przy rozpoczęciu roku szkolnego.Wsparcie rzeczowe GOPS przy rozpoczęciu roku szkolnego.
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO

2018-06-21

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach ponownie zrealizował projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko, w czasie kiedy zbiegają się święta rodzinne tj. Dzień Matki, Dzień Ojca i oczywiście Dzień Dziecka.

17 dzieci wraz z opiekunami z terenu Gminy Kobierzyce spędziło aktywnie czas na świetnej zabawie w Rodzinnym Centrum Rozrywki w Loopy΄s World w Bielanach Wrocławskich. Nasi najmłodsi mieli szaloną zabawę w gąszczu tuneli, zjeżdzalni i trampolin.
Po zakończonej zabawie w Loopy΄s World następną atrakcją dla dzieci był poczęstunek w pobliskiej restauracji KFC Bielany Wrocławskie, która w tym roku dołączyła do grona Przyjaciół GOPS Kobierzyce. Dzieci otrzymały smakowite zestawy wraz z pamiątkowym kubkiem do zimnych napojów. Zrealizowany projekt po raz kolejny przyniósł wiele radości dzieciom oraz ich opiekunom, pozwolił spędzić wspólny czas w bardzo miłej atmosferze.
Nad całością czuwali pracownicy socjalni GOPS Kobierzyce.

Mariola Sikora
Anna Czerwińska

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO
Ikonka symbolizująca artykuł

Kolejna edycja projektu socjalnego List do Św. Mikołaja

2017-12-12


W dniu 5 grudnia 2017 na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach do naszej Gminy przybył Św. Mikołaj z workami prezentów dla 30 dzieci w wieku przedszkolnym. W trakcie zabawy dzieci tańczyły, bawiły się, malowały papierowe bombki, którymi pięknie udekorowały choinkę. Dzieciom bardzo podobały się paczki, wszystkie chciały zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem.
Aby Mikołaj mógł do nas w tym roku przybyć pomogli nam nasi PRZYJACIELE: STENA Recycling Sp. z o.o z siedzibą w Pustkowie Żurawskim, Fabryka Czekolady Mondelez z Bielan Wrocławskich, Stowarzyszenie Bielany dla Ciebie oraz Kobierzycki Ośrodek Kultury. Ci wspaniali Pomocnicy Św. Mikołaja poprzez sponsoring finansowy, rzeczowy lub inny, przyczynili się do tego, aby paczki były obfite. Osobom tym bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim Wesołych Świąt. Nad realizacją kolejnej edycji projektu socjalnego List do Św. Mikołaja czuwali pracownicy socjalni oraz asystent rodziny GOPS Kobierzyce.

Pracownicy socjalni:
Mariola Sikora i Anna Czerwińska

Kolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. MikołajaKolejna edycja projektu socjalnego List do Św. Mikołaja
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Świat w kadrze

2017-11-29

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach 16.11.2017 r. zrealizował projekt socjalny pod nazwą Świat w kadrze. Dzięki wsparciu ATM Grupa S.A. w Bielanach Wrocławskich dziesięcioro dzieci z terenu Gminy Kobierzyce mogło zapoznać się z pracą na planie filmowym. Celem projektu było poszerzenie perspektywy w przyszłej edukacji oraz spełnienie marzeń o zapoznaniu się z tworzeniem programów i filmów w telewizji. Pracownicy socjalni tworząc ten projekt chcieli pomóc rodzicom odkryć zainteresowania i zdolności swoich dzieci. O tajnikach pracy na planie filmowym opowiadali nam p. Emilia Frącek z działu produkcji oraz aktor serialu Pierwsza miłość p. Michał Malinowski.

Pracownik socjalny
Sylwia Bajek i Marta Kozłowska

Projekt socjalny Świat w kadrze
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKO

2017-06-14
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w Dniu Matki zrealizował kolejny w tym roku projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko.

12 dzieci wraz z mamami spędziło czas na świetnej zabawie w Rodzinnym Centrum Rozrywki w Loopy΄s World w Bielanach Wrocławskich. Dzieci po raz kolejny odkrywały wszystkie atrakcje ogromnego placu zabaw, które aż trudno wyliczyć. Loopy΄s World jest Przyjacielem GOPS Kobierzyce od października 2015 r., kiedy to rozpoczęła się nasza współpraca.
Następną atrakcją dla dzieci był poczęstunek w pobliskiej restauracji McDonald΄s w Bielanach Wrocławskich. Pracownicy restauracji przygotowali pyszne zestawy dla dzieci. Dodatkowo czas umiliło malowanie twarzy dzieciom, otrzymane zabawki, kolorowe balony. Restauracja McDonald΄s dołączyła w tym roku do Przyjaciół GOPS Kobierzyce, z czego bardzo się cieszymy.
Projekt socjalny miał na celu m.in. integrację dzieci i opiekunów poprzez wspólne zabawy, wspólnie spędzony czas. Wszyscy byli zadowoleni, uczestnicy dopytywali o kolejną edycję:)
Nad całością czuwali pracownicy socjalni GOPS Kobierzyce.


Sylwia Bajek
Mariola Sikora
PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECI PONAD WSZYSTKO
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Chrupnij to

2017-05-26
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w maju zrealizował kolejny projekt socjalny pod nazwą Chrupnij to . Dzięki wsparciu sponsora SONKO Sp. z o.o. w Bielanach Wrocławskich, udało się uzyskać 3072 szt. opakowań snaków błonnikowych oraz 100 sztuk smyczy na klucze. Adresatami produktów SONKO były dzieci uczęszczające na świetlicę prowadzoną przez Stowarzyszenie Bielany Dla Ciebie oraz mieszkańcy Ośrodka Terapii i Rehabilitacji Uzależnień MONAR NZOZ Oddział Dla Dorosłych w Milejowicach. Przekazane chrupki będą jednym z atrakcji podczas wspólnych zajęć i spotkań. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach dziękuje Firmie SONKO za stałą współpracę.

Pracownik socjalny
Anna Czerwińska
Projekt socjalny Chrupnij to
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny List do św. Mikołaja

2016-12-30
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w grudniu 2016 r. zrealizował projekt socjalny pod nazwą List do Św. Mikołaja . Dzięki wsparciu sponsora STENA Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Pustkowie Żurawskim oraz firmy SONKO z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, udało się sprawić radość i zaczarować świąteczny czas dla najmłodszych. Św. Mikołaj odwiedził Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach, gdzie spełnił marzenia i pragnienia naszych milusińskich.

Marta Kozłowska
Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja Projekt socjalny List do św. Mikołaja
Ikonka symbolizująca artykuł

TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE

2016-08-08
Zakończyliśmy projekt socjalny Tornister pełen uśmiechów realizowany przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach. Udało nam się pomóc 18 dzieciom z naszej gminy, z rodzin, które wytypowali pracownicy socjalni. Dzieci w ramach projektu otrzymały wyprawki szkolne, na które złożyły się m.in.: tornister, piórnik, zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, pojemniki na śniadanie, bidony. 1 sierpnia br. w siedzibie GOPS Dyrektor Ludwika Teresa Oszczyk wręczyła tornistry dzieciom, które przybyły wraz z rodzicami. Każde dziecko chce pójść do szkoły z ładnym plecakiem. Dzięki przychylności lokalnej firmy Leoni Kabel

Czytaj całość artykułu "TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE"

TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW  PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCETORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW  PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCETORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW  PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCETORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW  PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCETORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW  PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO

2016-03-22
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w marcu br. zrealizował kolejny projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko.
20 dzieci wraz z opiekunami z terenu Gminy Kobierzyce spędziło czas na świetnej zabawie na bardzo dużym placu zabaw jakim jest Rodzinne Centrum Rozrywki w Loopy΄s World w Bielanach Wrocławskich. Czas w Loopy΄s World minął na aktywnym wypoczynku od codziennych trosk; przeplatany był wieloma okrzykami radości.
Po zakończonej zabawie następną atrakcją dla dzieci był poczęstunek w pobliskiej restauracji Pizza Hut. Pracownicy restauracji przygotowali przepyszne pizze i soki. Transport powrotny dla zmęczonych, ale szczęśliwych uczestników zapewniła firma Pana Krzysztofa Drączkowskiego. Nad całością czuwali pracownicy socjalni GOPS Kobierzyce.
Projekt udał się od początku do końca, wszyscy bardzo dobrze się bawili i korzystali z każdej atrakcji dopasowanej do przedziału wiekowego z uśmiechem na twarzy.

Sylwia Bajek
Pracownik socjalny GOPS KobierzycePROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny List do św. Mikołaja

2015-12-28
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w grudniu 2015 r. zrealizował projekt socjalny pod nazwą List do Św. Mikołaja . Dzięki wsparciu sponsora Fabryki Czekolady Mondelez z Bielan Wrocławskich, udało się sprawić radość i zaczarować świąteczny czas dla najmłodszych. Dzieci napisały listy do św. Mikołaja, w których opowiedziały o swoich marzeniach i pragnieniach. Listy zostały przekazane do Pomocników św. Mikołaja, którzy postarali się spełnić te marzenia. Paczki zostały wręczone dzieciom przed Świętami Bożego Narodzenia w siedzibie GOPS..

Pracownik socjalny
Marta Kozłowska
Ikonka symbolizująca artykuł

W trosce o zdrowie dzieci

2015-11-17
Dnia 16 listopada 2015 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach zorganizował projekt socjalny "W trosce o zdrowie dzieci". Projekt skierowany był do dzieci z terenu gminy Kobierzyce w wieku do 10 roku życia oraz do ich rodziców. W projekcie wzięło udział 20 osób. Dzięki zaangażowaniu pracowników socjalnych do projektu zaproszeni zostali lekarze specjaliści: Pan Filip Podgórski lekarz stomatolog oraz Pani Dorota Helim-Sobkowiak lekarz dietetyk. W ramach warsztatów podejmowano takie tematy jak profilaktyka i higiena jamy ustnej oraz zasady zdrowego żywienia. Lekarze specjaliści wykazali się dużą cierpliwością, wyrozumiałością i talentem pedagogicznym w stosunku do wymagających słuchaczy. Warsztaty przeplatane były konkursami z nagrodami, w których dzieci chętnie uczestniczyły.W trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieciW trosce o zdrowie dzieci
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO

2015-11-10
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w drugiej połowie października zrealizował piąty w tym roku projekt socjalny pod nazwą Radość dziecka ponad wszystko.
10 dzieci wraz z opiekunami z terenu Gminy Kobierzyce spędziło aktywnie czas na świetnej zabawie w Rodzinnym Centrum Rozrywki w Loopy΄s World w Bielanach Wrocławskich. Loopy΄s World to przede wszytkim wielki plac zabaw, który kryje ogromną konstrukcję zabawową z tajemniczymi przejściami, zjeżdżalniami, samochodzikami akumulatorowymi, boiskiem piłkarskim, kolejką, trampoliną, basenami pełnymi kuleczek. W Loopy΄s World jest tyle atrakcji dla dzieci, że aż trudno wszystkie wyliczyć.

Czytaj całość artykułu "PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO"

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKOPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE RADOŚĆ DZIECKA PONAD WSZYSTKO
Ikonka symbolizująca artykuł

Projekt socjalny Rodzina razem

2015-10-27
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w miesiącu wrześniu zrealizował kolejny projekt socjalny pod nazwą Rodzina razem zaakceptowany przez Dyrektor Ludwikę Teresę Oszczyk. Dzięki wsparciu sponsora Multikino we Wrocławiu w Arkadach Wrocławskich, zaangażowaniu pracownika socjalnego, udało się uzyskać zaproszenia na rodzinny seans filmowy Klub włóczykijów dla 30 osób. Film został dobrany specjalnie przez pracownika Multikina tak, aby z przyjemnością obejrzeli go zarówno dorośli, jak i dzieci. Sfilmowana przygoda na podstawie świetnej powieści Edmunda Niziurskiego, bawi zarówno starsze jak i młodsze pokolenie

Czytaj całość artykułu "Projekt socjalny Rodzina razem "

Załączniki:

  1. Projekt socjalny Rodzina razem (plik pdf 192KB)
Ikonka symbolizująca artykuł

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEM

2015-10-27
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach w pierwszej połowie października zrealizował czwarty w tym roku projekt socjalny pod nazwą Zdrowie z Mondelezem.
31 dzieci z terenu Gminy Kobierzyce wzięło udział w spotkaniu na temat zdrowego żywienia, a także aktywności fizycznej. Dzięki uprzejmości GCKiS w Kobierzycach spotkanie odbyło się w sali świetlicy w Ślęzie. Wolontariusze z Fabryki Czekolady Mondelez w Bielanach Wrocławskich przeprowadzili pogadankę na temat prawidłowego odżywiania. Następnie wspólnie z dziećmi przygotowali piękne, kolorowe kanapki oraz wyciskali pyszne soki z cytrusów.

Czytaj całość artykułu "PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEM"

PROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEMPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEMPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEMPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEMPROJEKT SOCJALNY GOPS KOBIERZYCE ZDROWIE Z MONDELEZEM
Ikonka symbolizująca artykuł

Dzieci z gminy Kobierzyce otrzymały Tornister pełen uśmiechów

2015-08-25
Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego 20 sierpnia br. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się uroczyste wręczenie tornistrów z wyprawką szkolną 30 tegorocznym pierwszoklasistom w ramach projektu socjalnego I i II edycji Tornister pełen uśmiechów. Plecaki wręczała Dyrektor GOPS Ludwika Teresa Oszczyk. Pierwszaki w plecakach znalazły m.in. zeszyty, piórniki z pełnym wyposażeniem, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne, bibułę, papier wycinankowy, klej, nożyczki, plastelinę oraz pojemniki na śniadanie, a także w I edycji projektu koszulki i spodenki na gimnastykę. Fundatorem wyprawek w ilości 15 sztuk jest firma Leoni Kabel Sp. z o.o. Następnie do kolejnych 15 tornistrów wkład rzeczowy miały DECATHLON z Bielan Wrocławskich oraz firma również z Bielan Wrocławskich, która prosi o anonimowość. Pytając rodziców oraz dzieci usłyszeliśmy same miłe słowa na temat tego projektu socjalnego.
- jest to duża pomoc dla budżetu rodziny i fajna akcja - wypowiada się jedna z matek pierwszoklasisty
- plecaki są super. Z chęcią pójdziemy teraz do szkoły - mówili z uśmiechem na ustach przyszli pierwszoklasiści.
Pracownicy socjalni bardzo się zaangażowali w ten projekt i również nie ukrywali swej radości
- cieszymy się, że sprawiliśmy dzieciom radość i spotkaliśmy się z pozytywną reakcją firm
- mówi pracownik socjalny współrealizator projektu socjalnego.


Sylwia Bajek Dzieci z gminy Kobierzyce otrzymały Tornister pełen uśmiechówDzieci z gminy Kobierzyce otrzymały Tornister pełen uśmiechówDzieci z gminy Kobierzyce otrzymały Tornister pełen uśmiechów
Link do Biuletynu Informacji Publicznej
Link do ePUAP
Link do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej - Karta Dużej Rodziny
Link do informacji o dodatku osłonowym

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobierzycach

ul. Wincentego Witosa 18
55-040 Kobierzyce
tel. (71)369-80-00, faks: (71)369-80-01

Link do platformy epuapLink do bipPolityka prywatnościDeklaracja dostępności